Гаревски:Триаголник на животот при земјотреси е само делумна вистина, неподобен за македонски услови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: НЛО-то не е вонземско, туку шпионско?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ