Хаџи Јанев: Помошта на македонската армија во Турција ја зајакнува меѓународната позиција на земјава
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јосифовски: Нека не се лажат нашите сезонски работници во странство, пензиски стаж не им тече

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ