Ускоковиќ: Српскиот народ кон Македонците гледа како на свои браќа, односите со ЕУ се стап и морков
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Арсова, прог. раководител во МКЦ: Да кажеме „стоп“ на политиката во културата и животот на младите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ