ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Васко Наумовски: Лидерите да се договорат како ЕУ да гарантира за уставните измени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Сашо Дукоски, Трговска комора: Треба да се фокусираме на борбата против сивата и црната трговија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ