Аналитичари: Можно е да се иситни Европскиот фронт на ДУИ, некои пратеници да заминат со ВМРО-ДПМНЕ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Путин ги засилува опциите за да се земе поголем дел од Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ