Аврамовски од „Сите за правично судење“: Не може да се исклучи постењето на корупција кога застаруваат предметите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Галевски за влијанието на Украинската криза врз она што се случува во светот на филмот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ