Агенција за промоција на туризмот: И покрај случувањата, се очекува тиризмот да продолжи да се развива во нагорна линија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Бошев: Македонија може сама да се прехрани, ситуацијата е сериозна, но не и драматична

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ