Адамчевски: И Западот и Русите се заморени од војната во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Клучна битка за освојување на Донбас трае – руската армија се фокусира кон друг град во Украина кој ќе биде следна цел на жестока копнена битка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ