Адамчевски: Украина прифаќа воена неутралност, но бара гаранција од Советот за безбедност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

(УБ во живо од Лвив) Атовска: И покрај нападот луѓето се големи оптимисти

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ