Адвокатот Кузмановски: Очекувам одлука за „Еуростандард“ која што ќе биде на задоволство на сите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Малишиќ: Се наоѓаме во мат ситуација – се плашам да не остане пазарот без доволно количини на леб

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ