Алаѓозовски: „Едно општество за сите“ е политика што треба да остане и кога политичарите се менуваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фидановски: Ако има легалитет има и легитимитет на Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ