Алексоска: Балканот е многу ранлив на дезинформациски влијанија од Русија и Кина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: И во бугарското и во македонското општество имаме многу непознатици како ги перципираме Гоце Делчев и другите револуционери

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ