Амет од „Ромалитико“: Се забележува одредено подобрување на ситуацијата со Ромите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Муртезани: Испад на далекувод и пожар – две причини го оставија Скопје без струја

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ