Ампева: Работниците да си ги бараат правата, институциите да постапуваат – има и други фирми кои ја злоупотребуваат државната помош
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Павле Обрадовиќ: Пандемијата донесе големи загуби во туризмот во 2020

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ