АМСМ: Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по претежно суви коловози
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и потопло време со умерена локална облачност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ