Анализа: Ако први се изјасниме за францускиот предлог отвораме простор за нови барања од Бугарија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Секирарска: Оценката стана единствено мерило за успех, а никој не се прашува колку реално знаат децата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ