Анализа: Ако сите земји членки ја усвојат преговарачката рамка каква што е, Албанија ќе почне со преговори а ние ќе треба да лобираме да го заштитиме нашиот идентитет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Новиот закон за носење оружје го враќа времето на дивиот запад во САД

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ