Анализа: Дали Груевски иднината си ја гледа во Русија – до каде продре руската пропаганда?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Плановите околу Тајван и воената помош за Русија – Намерите на Кина засега енигма за западот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ