Анализа: Европејците сакаат да ѝ се помогне на Украина, ама тоа да не удри по нивниот џеб
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Гордана Софија: Стартува еко-акцијата „Генералка викенд 2022″

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ