Анализа: Ниедна земја не била исклучена од ОН, но Русија се закани со употреба на нуклеарна сила
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимоски: Оние бензински пумпи што ограничуваа продажба до 500 денари ќе се најдат пред ЈО

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ