Анализа: Путин погреши во проценката дека ќе има симпатии од Украинците и дека нема да има ваков одговор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Исмаил: По двегодишна пауза започна со работа Планетариумот во МКЦ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ