Дувњак и Вујиќ за пресудата за „Талир 2“: Финансирањето на политичките партии е сива зона кое мора да се регулира
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска: Уште една немирна ноќ во Харков, нови напади и цивилни жртви

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ