Анализа со Спасов и Тасевски: Во војната вистината прва умира, но тешко е да скрие
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Вчера евакуирани 8.000 граѓани од кризните подрачја, зачестени аларми за нови руски напади

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ