Аналитичари: За првите 24 часа Русија има повеќе жртви отколку за осум години во Сирија, прашање е колку жртви јавноста може да толерира
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Стојановски: Станува збор за еден од најголемите миграциски, бегалски процеси во последните 50 години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ