Ана Марија Бранѓолица: Во Градот Скопје континуирано никнуваат дивите депонии – следат ригорозни санкции
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време – температурите до 20 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ