Ангелов: Кинотеката набави скенер за дигитализација кој е отров скап, но ќе биде поевтино отколку во странство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Наумоски: Ценовните шокови се очекувани како нормален рефлекс на постпандемискиот период – не ги користиме високите профити на банките во економијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ