Ангелов: Постапката на Ламбе за граѓаните е симпатична, но штетата за нашата држава е голема, ги потврдуваме бугарските тези
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Литовски: Крсте Црвенковски е дел од златната генерација на македонската државност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ