Андоновиќ: Блокадата на посетата на Лавров е спас за Србија?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ивановска: Партиски луѓе во државна администрација не треба, се претерува со таа политичка агенда при вработувањата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ