Андоновиќ: Борба против ковид и дезинфо-пандемијата – Трамп го укина финансирањето на СЗО
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костов: Се надевам дека со ревитализацијата ќе се вратат занаетите кои се загубени во чаршијата – тоа би било полн погодок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ