Андоновиќ: Вирусот Делта се шири низ Русија, но властите засега не се осмелуваат да прогласат карантин поради најавените избори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува НОВ ТОПЛОТЕН БРАН во земјава

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ