Андоновиќ: Воена психоза или терористички напад – Украински војник застрела петмина свои колеги во фабрика за оружје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Неколкуте кризи ги изложија граѓаните на континуиран токсичен стрес

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ