Андоновиќ: Втората фаза од руската инвазија врз Украина – Битката за Донбас започна, Мариопул пружа отпор, Украина ја нападна Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тренчевска: Штрајкувачите платата да ја бараат од СОНК, Владата понуди колку што е реално во услови на криза

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ