Андоновиќ: Декомунизација и дерусификација наспорти денацификација и демилитаризација
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со услови за дожд и грмежи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ