Андоновиќ: Демонстрантите се побројни од полиција и ја држат канадската престолнина под контрола
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Паризов: Алармантна е состојбата со Тиквешко Езеро, заради производство на струја страда живиот свет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ