Андоновиќ: Денот на победата над фашизмот во Москва – Од говорот на Путин ќе се види кои се следните чекори на Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Полковник Стојановски: Криволак да го промовираме како регионален армиски центар

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ