Андоновиќ: Започна финалната пресметка во Мариупол – Путин сака да прогласи голема победа пред воената парада на 9. Мај
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Рамадани: Русија со оваа војна ќе ослабне

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ