Андоновиќ: За прв пат од почетокот на војната, Путин патува надвор од Русија – Анкара најавува дека нема да воведе санкции кон Москва
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Макрон јавно изјави дека ова не е фер кон Македонија, а од друга страна предлага рамка која е неприфатлива за нас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ