Андоновиќ: За САД инвазијата на Русија е завршена работа – Макрон во улога на лидер на ЕУ договори мини самит Бајден Путин – на Украина и се заканува грузијско сценарио
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Тешко дека говорите на денешните македонски политичари ќе се паметат по 50 години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ