Андоновиќ: Изборниот колеџ треба да ја потврди победата на Бајден, Трамп се уште не го признава поразот – 25 години од потпишувањето на Дејтон
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тутунарите не смеат да бидат изиграни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ