Андоновиќ: Клучна битка за освојување на Донбас трае – руската армија се фокусира кон друг град во Украина кој ќе биде следна цел на жестока копнена битка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Митрески: Опозицијата ја крева тензијата до даска до протестите на 18 јуни, но зацртаното не им успева до крај

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ