Андоновиќ: Клучни битки за освојување на Донбас – Русите напредуваат, но исцрпувачкото темпо ги соочува со недостиг на навремено воено засилување
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Власта самата себеси си плука в лице оти истата власт го донесе овој Закон за неработна недела и тој мора да важи за сите работници

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ