Андоновиќ: Колку настаните во Kазахстан ќе влијаат врз раговорите меѓу Русија и НАТО за намалувањето на тензиите во Украина?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поголем проблем е зошто Ѓоковиќ не е вакциниран одошто дали ќе игра на Австралија опен – да ја тргнеме „македонштината“ од спортот – потребен е добар Закон за спорт

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ