Андоновиќ: Либија ќе биде главната точка на светскиот и регионален геостратешки судир во 2020 година
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Глигорова за УБ: Законски измени за наплата на долговите за социјално ранливите категории ќе важат и за предметите кои што веќе се започнати

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ