Андоновиќ: Макрон во обид да договори ново парламентарно мнозинство – левичарите му најавуваат гласање недоверба
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кацарска: Не може само Владата да се занимава и да решава за македонско-бугарскиот спор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ