Андоновиќ: Макрон со порака до Украина сама да донесе одлука за територијални отстапки кон Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Рамадани: Задирањето во идентитетот и јазикот е неевропски и ние ќе кажеме „не“ ако има таков предлог за решение на спорот со Бугарија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ