Андоновиќ: Мистериозно летало се урна во Загреб – Нејасна мисијата на украинскиот дрон над Хрватска
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ганиу: Не е во ред за училишта и улично осветливање да се плаќа индустриска струја

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ