Андоновиќ: Најавени преговори и продолжување на воени дејствија – осми ден од руската инвазијан на Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: За жал, правдата не ги допира богатите и моќните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ