Андоновиќ: Непознат мотив и пукање по случаен избор врз жртвите. Уште еден уличен масакр во САД во кој беа убиени четири лица
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петровска: Ако во партијата не се слуша критика, партијата нема да ги слуша критиките од јавноста, а тоа е лошо

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ