Андоновиќ: Неуспешни посреднички разговори на Макрон во Москва и невпечатлива посета на Шолц на Вашингтон – Тензиите околу Украина продолжуваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојаноски: Ако има квалитетни предлози за уставни судии, можеме да ги избереме веднаш

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ