Андоновиќ: Неутрален статус на Украина, своја армија и гаранции од НАТО – Киев и Москва со „пробен мировен план“, составен од 7-те клучни точки во преговорите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ексклузивно: Новинарката на Утрински брифинг и Слободен печат, Кристина Атовска, во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ